Wielki Wyścig (kliku-kliku) to nie tylko moja rywalizacja z Bo. Tu właściwie wszystko jest wiadomo, pinezki pod kołami Kuby już rozłożone, a trutka na Boshki w bidonie gotowa – zwycięstwo w KarkonoszManie mam w kieszeni. Żeby więc było ciekawiej, mamy i dla Was rywalizację! Pamiętacie ubiegły rok? Spalaliśmy kalorie, by Bo mogła pochwalić się na FB trzepacką fotką na profilu. I udało się! W tym roku będzie podobnie, rzeszowskie trzepaki już nie mogą się doczekać! W alternatywnej rzeczywistości to ja szukam trzepaka w okolicy i mam taką fotkę, że na mieście będę pokazywał się tylko w ciemnych oksach i kapeluszu, ale mam nadzieję, że to tego nie dojdzie, liczę na Waszą pomoc!

W Poznaniu nawet radiowóz nie mógł mnie dogonić,
w Karkonoszach będzie jeszcze lepiej!

W stosunku do ubiegłorocznej rywalizacji trochę zmodyfikowaliśmy zasady. Oto Wielki Wyścig 2014 dla kibiców! Założyliśmy na Endomondo drużyny: WW: jestem (fajnym) facetem i wspieram Bo! i WW: jestem (fajną) dziewczyną i wspieram Krasusa:). Do drużyny wspierającej Bo dołączać mogą tylko faceci, a do mojej – babeczki. Jeśli facet bardzo chce wspierać mnie, musi zmienić w Endo fotkę profilową na taką w damskim wdzianku i może dołączać. I odwrotnie, kobitki chcące mi dokopać przebierają się za facetów i dołączają do ekipy Bo (ale czy będą takie? Miłe panie, chyba mi tego nie zrobicie, co??). Przy czym musi to być naprawdę coś bardzo damskiego/męskiego, tak by komisja (Bo i ja) dała się nabrać, że jesteś kobietą/facetem.

Drużyny biorą udział w rywalizacji „Wielki Wyścig 2014 dla kibiców”, w której liczą się kalorie spalone podczas biegania, jazdy rowerem i pływania we wszystkich odmianach. Trenujemy do 15 czerwca, do godz. 23:59. Kto przegra, ten przez miesiąc będzie się na FB prezentować jako trzepak roku.

Na zachętę będą też nagrody! Lubicie czytać? My lubimy (choć przyznaję, że u mnie z czasem na to jest ostatnio kiepsko…:/)! Nagrodami będą więc książki ufundowane przez przyjazne biegaczom wydawnictwo Inne Spacery (lajkujemy!). Połowę czytadeł będą stanowiły „Psychologia dla sportowców” a połowę „Biegaj zdrowo” (recenzja Przemka i recenzja Damiana). Szczególnej uwadze polecamy Wam tę pierwszą książkę, która premierę będzie miała 10 czerwca i zapowiada się świetnie!

Z nagrodami to zrobimy tak, że im więcej osób dołączy do danej drużyny, tym więcej nagród ona dostanie! Sprytne, co?;) Na start zespoły mają po jednej książce od Innych Spacerów. Za każde 20 aktywnych osób (aktywnych = takich, które spaliły co najmniej 1999 kcal), kolejna książka. Zatem jeśli team zgromadzi co najmniej 20 aktywnych osób, będzie mieć dwie książki, przy 40 i więcej trzy, od 60 osób cztery itd. Po zakończeniu rywalizacji książki zostaną rozlosowane wśród członków drużyn wg starej zasady: 1999 kcal to jeden los.

Czy wszystko jest dla miłych Państwa jasne? No to dołączamy do jedynej słusznej i niepowtarzalnej drużyny gromadzącej najpiękniejsze i najwspanialsze kobitki: „WW: jestem (fajną) dziewczyną i wspieram Krasusa:)”!

W razie pytań co do zasad, walcie jak w dym. Albo w komcie. Albo w Fejsbuka.

Jednocześnie przypominam, że w innym miejscu trwa kĄkurs śniadaniowy, gdzie wygrać można koszyk zdrowej żywności od sklepu BioChatka.pl, zapraszam do udziału (kliku-kliku)!

26 KOMENTARZY

  1. Kurde no Krasus chętnie bym Ciebie wsparł ale moja Żona nosi XS i nie chcę jej ciuchów porozdzierać. Dlatego pójdę do Bo ale w ramach męskiej solidarności będę się opierdzielać a co solidniejszy trening to zgram po 15 czerwca, ok?:)<br /><br />A zdjęcie faktycznie zajebiste, ależ ja Wam zazdroszczę tych wypasionych szosówek!

  2. Ech, foto z Poznania, więc potrzebujesz Poznanianki do teamu! ;) Niestety rowerka brak, stacjonarny wysiadł, więc policzy się tylko bieganko, ale lepsze coś niż nic. :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here