Wprawdzie dziś w nocy spałem dobrze, ale w serduchu mnie trochę telepie ze strachu. Nie to, że nie ukończymy tego Biegu Rzeźnika, albo że nam źle pójdzie. Wiem, że my jesteśmy mocni, że w Wyzwaniu NBR stać nas na dobry wynik. Wiem jak silna i wytrzymała jest BO. Doskonale zdaję sobie sprawę z mocy swoich łydek i pośladków, które wtarabanią mnie na połoninę, a gdy będzie trzeba, to i pomogą się tam dostać BO. Stać nas na dobry wynik, acz nie piszcie w komentarzach, że wygramy, bo to nie jest realne.

Tylko że to są góry. Góry to ZAWSZE lekcja pokory, walka, cierpienie i tam nigdy nie jest łatwo. Góry wymagają szacunku, doskonałej znajomości swoich możliwości, żelaznej realizacji strategii i świetnej współpracy z partnerem. W górach zawsze może się coś stać. Od zawsze miałem do nich respekt.

Dystans 78 kilometrów to dużo. Hmmm, jak się zastanowić, to jest to cholernie daleko! Dla 99 proc. społeczeństwa to dystans poza zasięgiem także na rowerze, a my tu chcemy to przebiec. I to po górach. Mnie to jednak nie przeraża, kilkanaście godzin wysiłku też nie jest mi obce, wiem czego się po sobie spodziewać. Na pewno złapie mnie kryzys, będzie kurewsko ciężko i będzie bolało. Ale to przezwyciężę i polecimy dalej. Potem kryzys zaatakuje BO. Będzie jojczyć, płakać i tupać nóżką. I ona to przezwycięży. Będzie pięknie, wzruszająco i będziemy się cieszyć. Będzie flow, śpiew na ustach (jak zniesie to BO?!) i niewykluczone, że łzy w oczach. No i będzie relacja na żywo na fejsie na profiu naszego kochanego partnera, czyli sklepu dla biegaczy Natural Born Runners.

Cel dla drużyny Natural Born Pąpkins na ten nasz wielki debiut? Początkowo widziałem go jako „ukończyć”, „przygoda” i „radość”. Ale potem ambicja weszła do gry. Pojawiły się pomysły o konkretnych celach, czasach i miejscach. I teraz będzie fragment, który może zaskoczyć BO;)

W jednej z rozmów ze sMentorem powiedziałem mu, że chciałbym byśmy zmieścili się w TOP5 miksów i złamali 11 godzin. I co Marcin na to? „Jak zrealizujecie cel, to zapraszam na weekend u MKona”.

BO, co my z tym zrobimy?? 11 godzin to mega ambitny cel. Ale czy Ty wiesz, że weekendy u MKona to orgie kąpieli w lodzie połączone z przymusowym wysiadywaniem godzin w saunie i przeplatane biegowymi interwałami oraz podjazdami na rowerze. Na dodatek sMentor robi jedną z najlepszych nalewek świata. Brzmi zajebiście, co? Łamiemy te 11h?

A żeby było smaczniej, to i Wy możecie coś dla siebie z tego urwać, czyli będzie KĄKURS. Prosta sprawa: wystarczy wytypować wynik drużyny Natural Born Pąpkins w postaci: ile stracimy do najszybszej dziewczyny na mecie? Patrzymy na pierwszą kobiałkę, bez względu na to, czy będzie startowała w miksie czy w drużynie kobiecej. Typujecie w formacie hh:mm:ss, można typować tu u mnie, albo tam u BO (może być też na naszych Fejsach) acz pamiętajcie, żeby nie oszukiwać. Jak już wytypowaliście u mnie, to nie typujcie u BO. Osoba, której typ będzie najbliższy prawdy otrzyma opaski kompresyjne Zero Point, w których BO wygrała Ultramaraton Podkarpacki. To znaczy nie dokładnie ten egzemplarz (choć kto wie?!), tylko takie same. Zwycięzca będzie mógł wybrać sobie kolor, rozmiar i inne atrakcje. Ale uwaga, drugi komplet opasek wylosujemy wśród wszystkich typujących:) Fajnie, co?:)

Zero Point

34 KOMENTARZY

 1. Trzymam kciukasy i stawiam: 00:49:40
  Moja świeża życiówka na dychę! Kompletnie nie wiem, jaką macie konkurencje, ale wiem, że Bo jest silna, Bo staje na pudle, Bo lubi się ścigać z kobiałkami. W sumie mam nadzieję, że przegram na rzecz mniejszej różnicy oczywiście. :)

 2. Uwaga, typujęm… Stawiam 44 min 59 s
  Ide za pomysłem Julii i stawiam swoją zyciowke na dychę, ale tę przyszłą ktora to jeszcze przede mną :D

 3. Mój dzień w pracy wyglądał następująco:
  -robota – sprawdzanie co tam u BO i Krasusa-robota- sprawdzanie co tam u Bo i Krasusa – robota – sprawdzanie co tam u Bo i Krasusa – sprawdzanie co tam u Bo i Krasusa – sprawdzanie co tam u Bo i Krasusa – rob…- sprawdzanie co tam u Bo i Krasusa – r…..- sprawdzanie co tam u Bo i Krasusa –
  GRATULACJE dla Krasych BOhaterów!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here